AnyTV Free

Online Tv İzleme Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.05 MB
  • Version 2.63
  • Dil İngilizce
  • Firma FDRLab Inc.
AnyTV Free yazılımı bilgisayarınız aracılığı ile internetten online Tv, video izleme ve radyo dinlemeye yarayan kullanımı basit bir araçtır.
AnyTV Free yazılımı ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan ve hiçbir şekilde anten, tv kartı, uydu vb. sistem ihtiyaçlarına gerek kalmadan kolayca internetten  televizyon ve radyo kanallarına ulaşarak izleyip dinleyebileceğiniz oldukça başarılı bir yazılımdır.

Ülkemizdeki tüm televizyon kanallarının normal yayınlarını yada canlı yayınlarını sorunsuz izleyebileceğiniz gibi tüm Dünya ülkelerinin televizyon yayınlarınıda kolaylıkla izleyebilirsiniz. Yazılımı çalıştırdığınız anda 2630' dan fazla televizyon kanalı, 6910'dan fazla video klip ve 4750'den fazla radyo istasyonuna rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

AnyTV Free programını her açtığınızda kendi kendini bütün kanalları sürekli günceller. Eğer yeni bir kanal, radyo, video var ise otomatik olarak kendisine ekler.

İzleyeceğiniz video veya televizyon kanallarını normal veya tam ekran modunda da izleyebilirsiniz. Bunun yanında AnyTV Free, Windows Media ve Real Video ile çoklu biçim desteği sunmaktadır. 

AnyTV Free yazılımının tek eksik tarafı Türkçe dil desteğinin bulunmaması. Buna rağmen dil bilmeseniz bile kolay tasarımı ile rahatça kullanabileceğiniz eksiksiz bir yazılımdır.
Daha Fazla Göster
AnyTV Free indir